Trwa ładowanie...
dca5ih0

20-letnia Polka zamordowana w Londynie. O zabójstwo podejrzany jest jej były chłopak

W czwartek późnym wieczorem doszło do zabójstwa 20-letniej Polki mieszkającej w Londynie. Podejrzanym jest jej chłopak. Dziewczyna zginęła od ran zadanych nożem. Sprawcy szuka policja.
Share
20-letnia Polka zamordowana w Londynie. O zabójstwo podejrzany jest jej były chłopak
Źródło: Facebook.com
dca5ih0

20-letnia Polka, Karolina Chwiluk została zamordowana we wschodnim Londynie. Wbrew temu co podają media, do zabójstwo doszło w czwartek, 4 maja przed godziną 23:00. Scotland Yard podał, że fatalnego wieczora młoda Polka odwiedziła mieszkanie swojego byłego chłopaka, 23-letniego Grzegorza Kośca, mieszkającego przy Dora Street w Mile End. Między parą doszło do kłótni i bójki.

   Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Dziewczyna została dźgnięta nożem.Na ratunek pospieszyła jej 42-letnia kobieta i 24-letni mężczyzna dzielący mieszkanie przy Dora Street. Oni także zostali ranni, ale po przewiezieniu do szpitala i zbadaniu uznano, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i zostali wypuszczeni do domu. Podejrzany uciekł z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem policji wezwanej przez londyńskiej pogotowie. Zgon Karoliny Chwiluk stwierdzono o 23:40.

   Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Prowadzący dochodzenie główny inspektor Chris Jones z wydziału zabójstw powiedział: "Chciałbym porozmawiać z Koścem o zabójstwie Karoliny. Może być też tak, że znajomi i przyjaciele Kośca, którzy nie zdają sobie sprawy z tego co zaszło, udzielają mu schronienia bądź innej pomocy. Zachęcam takie osoby do jak najszybszego skontaktowania się z policją". Inspektor jednocześnie nakłania wszytskich innych, którzy widzieli, mieli kontakt bądź wiedzą, gdzie przebywa podejrzany o dzwonienie na policję i ostrzega, że Kosiec jest niebezpieczny.

Grzegorz Kosiec ma 178 cm wzrostu, jest szczupły i ma ciemne włosy. Ostatnio widziano go w czarnych spodenkach i ciemnym t-shircie.

dca5ih0

Podziel się opinią

Share
dca5ih0
dca5ih0
Więcej tematów