Trwa ładowanie...
d4kkpkk

18-latek napadł na starszego mężczyznę. Chciał mu ukraść telefon

18-latek napadł starszego mężczyznę, a podczas zatrzymania kopnął interweniującego policjanta. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
18-latek napadł na starszego mężczyznę. Chciał mu ukraść telefon
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d4kkpkk

W późnych godzinach wieczornych na osiedlu Przylesie w Lubinie (woj. dolnośląskie), 18-letni mieszkaniec miasta napadł na wracającego do domu 60-latka. Nastolatek obserwował wcześniej starszego mężczyznę, prowadzącego rozmowę przez telefon komórkowy. W pewnej chwili podszedł do niego i silnym ciosem w tył głowy powalił na ziemię.

Gdy starszy mężczyzna leżał na chodniku, 18-latek próbował ukraść mu telefon, jednak coś go spłoszyło i uciekł. Informację o napadzie na jednej z ulic Lubina otrzymali policjanci, którzy przekazali ją pełniącym służbę patrolom. Jednemu z nich udało się zatrzymać 18-latka. W momencie zatrzymania chłopak nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy i zachowywał się agresywnie, do tego stopnia, że kopnął jednego z interweniujących policjantów.

Po przewiezieniu na komendę okazało się, że nastolatek jest nietrzeźwy. Teraz zostanie przedstawiony mu zarzut usiłowania rozboju oraz zmuszania przemocą interweniujących policjantów do odstąpienia od wykonywania czynności służbowych. Grozi mu łącznie do 12 lat pozbawienia wolności.

d4kkpkk

Podziel się opinią

Share
d4kkpkk
d4kkpkk
Więcej tematów