Trwa ładowanie...

120 tys. złotych na wystawę o ojcostwie, na przykładzie doświadczeń papieża

"Wystawa poruszająca istotę ojcostwa na przykładzie doświadczeń Jana Pawła II" to projekt, który uzyskał 120 tysięcy złotych dofinansowania od ministra kultury. Internauci zwracają uwagę na niezręczność projektu.

120 tys. złotych na wystawę o ojcostwie, na przykładzie doświadczeń papieżaŹródło: PAP/EPA, fot: PAP
d1i3uzt
d1i3uzt

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło wyniku naboru do programu "Kultura Dostępna" , którego celem jest wspieranie zadań służących ułatwieniu dostępu do kultury dla każdego człowieka oraz działanie w ramach integracji społecznej.

Jeden z internautów, publicysta Jakub Wencel, zwrócił uwagę na zaskakujący projekt, który otrzymał aż 120 tysięcy złotych dofinansowania, został zgłoszony przez firmę Trias AVI Sp. zoo., zajmującą się instalacjami audowizualnymi i oświetleniowymi.

Na stronie ministerstwa kultury czytamy, że zwycięski projekt o nazwie "Ojciec" jest "mobilną wystawą ze sceną holograficzną poruszającą istotę ojcostwa na przykładzie doświadczeń Jana Pawła II".

Pod postem internauty pojawiają się kolejne komentarze zdziwionych użytkowników, którzy zwracają uwagę na niezręczność projektu.

d1i3uzt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i3uzt
Więcej tematów