Trwa ładowanie...

100 osób szukało ducha Napoleona we włoskim mieście

Przez 20 dni 100 specjalistów od zjawisk paranormalnych badało toskańskie miasto w związku z doniesieniami o pojawiającym się w tych okolicach duchu Napoleona.

100 osób szukało ducha Napoleona we włoskim mieścieŹródło: Shutterstock.com, fot: shutterstock.com
d103yjy
d103yjy

Agencja prasowa Ansa poinformowała, że do miasta Lukka w Toskanii przyjechało 100 osób należących do grupy badaczy zjawisk paranormalnych - National Ghost Uncover.

Massimo Merendi szef NGU podał informację o napływających od pewnego czasu zgłoszeniach od turystów, którzy twierdzą, że w okolicy pałacu Napoleona krąży postać podobna do samego cesarza.

Przez ostatnie 20 dni specjaliści od zjawisk paranormalnych badali obecność ducha w toskańskim mieście. Efektu ich pracy nie podano jeszcze do wiadomości publicznej. Włoska agencja prasowa poinformowała że choć wielu turystów brało badaczy za przebierańców, ich praca polegała głównie na wykluczaniu obecności dających się zmierzyć zjawisk zewnętrznych, które mogłyby wywołać wrażenie pojawienia się ducha.

Choć początkowo obawiano się, że historia z tajemniczą postacią przypominającą Napoleona wystraszy odwiedzających miasteczko, efekt był wprost przeciwny. "Łowcy duchów" stali się dodatkową atrakcją turystyczną.

d103yjy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d103yjy
Więcej tematów