Trwa ładowanie...

1 września. Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Jarosław Kaczyński spotkał się z weteranami

Pamiętamy i będziemy pamiętać - mówił podczas uroczystości na pl. Piłsudskiego w Warszawie prezydent Andrzej Duda. Prezes PiS Jarosław Kaczyński dał tego przykład: przywitał się serdecznie z obecnymi na uroczystościach weteranami.

1 września. Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Jarosław Kaczyński spotkał się z weteranamiŹródło: PAP, fot: Leszek Szymański
d4e46li
d4e46li

Zdjęcia ze spotkania Jarosława Kaczyńskiego z weteranami zamieścił na swoim profilu na Twitterze szef komitetu wykonawczego i pełnomocnik wyborczy PiS Krzysztof Sobolewski.

"Prezes PiS Jaroslaw Kaczyński. 'Pamiętamy o weteranach i dziękujemy im za to, że dziś żyjemy w wolnej i bezpiecznej Polsce'" - napisał Sobolewski.

Na pl. Piłsudskiego w Warszawie odbyły się w niedzielę uroczystości z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Do Warszawy przyjechali prezydenci, szefowie rządów, dyplomaci, przedstawiciele rodzin królewskich.

d4e46li

Uroczystości upamiętniające wydarzenia sprzed 80 lat zorganizowano pod hasłem "Pamięć i przestroga". Te słowa znalazły się na wstędze wieńca, złożonego na Grobie Nieznanego Żołnierza.

Zobacz także: 1 września. Andrzej Duda o sytuacji w Europie: powrót tendencji imperialistycznych

d4e46li
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e46li
Więcej tematów