Trwa ładowanie...

Zuzanna S. odnaleziona. 13-latka zaginęła przed Wigilią

Koniec poszukiwań 13-letniej Zuzanny S. z Gdańska Brzeźna. Dziewczynę odnaleziono w pobliskiej dzielnicy Osowa. Zuzanna wyszła z domu w niedzielę 23 grudnia i zniknęła.

Share
Zuzanna S. odnaleziona. 13-latka zaginęła przed Wigilią
Źródło: Facebook.com
d4m13ez

"13-latka cała i zdrowa odnalazła się dziś wieczorem w rejonie dzielnicy Gdańsk Osowa. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, policjanci sprawdzają, gdzie nastolatka przebywała w ciągu ostatnich dni oraz czy nie doszło do przestępstwa na jej szkodę" - poinformowała w rozmowie z portalem gazeta.pl asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Zuzia ostatni raz była widziana 23 grudnia w południe w okolicy Galerii Bałtyckiej w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Ojciec dziewczynki przyznał, że zdarzały jej się ucieczki z domu.

Dramatyczny apel

- Nazywajmy sprawy po imieniu, moja córka uciekała z domu, ale zawsze w ciągu kilku godzin udawało mi się ją namierzyć. Teraz jest inaczej. To taki nastoletni bunt, ale również kwestia towarzystwa, w które wpadła moja córka - mówił pan Paweł w rozmowie z dziennikarzami.

Zobacz także: Niektórzy nigdy nie chcą być odnalezieni. Wtedy zgłaszają się na policję

Dzień przed odnalezieniem Zuzanny, jej ojciec rozmawiał z dziennikarzami. W mediach społecznościowych pojawił się też jego dramatyczny apel. Teraz w miejscu wpisu widnieje informacja o odnalezieniu dziewczyny.

- Nie masz się czego obawiać. Nasz dom jest zawsze otwarty, w każdej chwili możesz do niego wrócić. Nie będzie żadnej kary, po prostu wróć do nas - mówił.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Daj znać przez dziejesie.wp.pl

d4m13ez

Podziel się opinią

Share
d4m13ez
d4m13ez
Więcej tematów