Trwa ładowanie...

Zorganizowany atak. Drugi incydent w Borough Market

Brytyjskie media poinformowały w sobotę wieczorem o ataku na moście London Bridge w Londynie. Samochód dostawczy wjechał w grupę przechodniów. Policja poinformowała również o drugim ataku (niedaleko od mostu) w Borough Market.
Share
Zorganizowany atak. Drugi incydent w Borough Market
Źródło: sky news, Fot: Zamach na London Bridge
d35j895

Policja nie informuje o liczbie zabitych i rannych. Świadkowie, do których dotarła stacja Sky News informują, że równiez w Borough Market doszło do ataku.

Dwóch sprawców miało wbiec do Borough Market (znajdującego się niedalko mostu) i zaatakować co najmniej dwie osoby przy użyciu noży.

Pierwsze doniesienia świadków, którzy rozmawiali z telewizją Sky News mówią o tym, że duży samochód dostawczy wjechał na chodnik i uderzył w grupę ludzi.

Według niepotwierdzonych informacji, świadkowie słyszeli również strzały - które mogły być oddane przez policję - oraz widzieli co najmniej jedną osobę z nożem; wiele osób jest rannych.

Policja metropolitalna w Londynie potwierdziła, że zajmuje się "poważnym incydentem" na London Bridge i zapewniła, że wkrótce przekaże szczegółowe informacje. Pobliska stacja metra i dworzec zostały zamknięte.

d35j895

Podziel się opinią

Share
d35j895
d35j895
Więcej tematów