Trwa ładowanie...

Żona prezydenta Zimbabwe oskarżona o pobicie modelki. Przedłużaczem

Grace Mugabe, żona prezydenta Zimbabwe miała pobić 20-letnią modelkę Gabriellę Engels. Według relacji ofiary pierwsza dama spotkała ją w apartamencie, w którym mieszkali jej synowie i od razu ruszyła do ataku.

Share
Żona prezydenta Zimbabwe oskarżona o pobicie modelki. Przedłużaczem
Źródło: Twitter
d2bhdvh

Do zdarzenia doszło w Johannesburgu, w Republice Południowej Afryki. Z relacji 20-letniej kobiety wynika, że Mugabe wpadła w szał i uderzyła ją kilka razy przedłużaczem. "Nie wiedziałam, co się dzieje, ani kim ona jest. Kiedy wbiegła do pokoju i mnie zobaczyła, była wściekła. Wzięła kabel, który znajdował się pod ręką i tak po prostu bez powodu zaczęła mnie bić" - twierdzi modelka. Według Engels ochroniarze pierwszej damy stali i przyglądali się atakowi.

Na czole 20-latki jest teraz blizna, która szpeci jej twarz. Kobieta zapowiedziała, że będzie domagać się odszkodowania, ponieważ teraz jej kariera w modelingu stoi pod dużym znakiem zapytania.

Pierwsza dama została już oskarżona o pobicie. Jak podaje BBC policja próbuje negocjować z nią dobrowolne stawienie się na komisariacie.

Grace Mugabe wymieniana jest jako jedna z kandydatek do objęcia stanowiska po swoim mężu. Robert Mugabe ma już 93 lata i rządzi Zimbabwe od 1987 roku.

d2bhdvh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bhdvh
d2bhdvh
Więcej tematów