Trwa ładowanie...
d3o8l2u
policja

Zobaczył swoje zdjęcie w sieci, przestraszył się i sam poszedł na policję

Ta historia to idealny dowód na to, jak dużą siłę ma obecnie internet. Kilka dni temu policja w Biłgoraju opublikowała na swojej stronie zdjęcia mężczyzny, który oszukał staruszkę metodą "na wnuczka". 24-latek przestraszył się gdy zorientował się, że jego fotografia zalewa lokalne media i sam zgłosił się na policję, przyznał do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.
Share
Zobaczył swoje zdjęcie w sieci, przestraszył się i sam poszedł na policję
Źródło: Policja
d3o8l2u

Młody mężczyzna oszukał 81-letnią kobietę, którą myślała, że pomaga swojemu wnukowi. Sprawca namówił kobietę do przekazania pieniędzy i powiedział, że odbierze je "kolega wnuczka", ale jak się okazało, oszusta zarejestrowała kamera monitoringu. Do zdarzenia doszło 6 marca.

Na początku tego tygodnia sprawa znalazła swój finał. Okazało się, że do biłgorajskiej komendy zgłosił się młody mężczyzna, mieszkaniec pow. tomaszowskiego, który przyznał, że to on jest mężczyzną na nagraniu. Wprost powiedział, że przeraził się widząc swoje zdjęcie w Internecie opublikowane przez policję i dlatego postanowił sam przyjść na komisariat.

źródło: bilgoraj.lubelska.policja.gov.pl

oprac: Klaudia Stabach

d3o8l2u

Podziel się opinią

Share
d3o8l2u
d3o8l2u
Więcej tematów