Trwa ładowanie...

Znany ksiądz obraził się na Gessler za marchewkę-wibrator. "Jest niewyżyta"

W nowym programie "Sexy Kuchnia" znana restauratorka opowiada o kuchennych afrodyzjakach. Jednym z nich jest marchewka, którą nazwała "naturalnym wibratorem", którą miały stosować zakonnice. Odpowiedział jej ks. Ryszard Halwa, współprowadzący z zakonnicami poradnię psychologiczną i obrońca życia poczętego.

Share
Znany ksiądz obraził się na Gessler za marchewkę-wibrator. "Jest niewyżyta"Źródło: Facebook.com
d13nxye

– Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora – stwierdziła na wizji Magda Gessler, dodając, że "wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka". Do tej wypowiedzi odniósł się ks. Ryszard Halwa, zatrudniający zakonnice w poradni im. Św. Jana Pawła II.

– Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama ma problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Ludzie, którzy chodzą na boki czy uprawiają "seks z samym sobą" uważają, że wszyscy tak muszą – stwierdził zbulwersowany duchowny w rozmowie z portalem Se.pl. – Zakonnica nie koncentruje się na samej sobie, a na pracy, modlitwie, różnych aktywnościach i nie ma potrzeby się zaspokajać marchewką, jak się pani Magdzie wydaje – dodał. Na koniec zaproponował Gessler terapię.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d13nxye

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13nxye
d13nxye
Więcej tematów