Trwa ładowanie...
d3fqkob

Znamy trasę Półmaratonu Warszawskiego. Ominie mosty

Niedawno [ pisaliśmy Wam ]( http://wawalove.pl/Polmaraton-Warszawski-nie-zablokuje-mostu-Poniatowskiego-a17566 ), że władze Warszawy podjęły decyzję o zmianie trasy Półmaratonu Warszawskiego, który odbędzie się w niedzielę, 29 marca. Zawodnicy mieli pobiec mostem Poniatowskiego. Urzędnicy uznali jednak, że to zablokuje Warszawę, jako że na ten most został przerzucony ruch po pożarze mostu Łazienkowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy trasę Półmaratonu Warszawskiego. Ominie mosty
(WawaLove.pl)
d3fqkob

Zobacz: Półmaraton Warszawski nie zablokuje mostu Poniatowskiego

Przed Fundacją „Maraton Warszawski” stało nie lada wyzwanie - mówią organizatorzy - W związku z pożarem mostu Łazienkowskiego na kilka tygodni przed imprezą musieliśmy wytyczyć zupełnie nowy szlak dla biegaczy, który nie będzie uciążliwy dla mieszkańców stolicy, a jednocześnie spełni oczekiwania zawodników i wymogi atestu. I mamy dla Was świetną informację! Jest nowa trasa ze startem i metą w samym sercu miasta.

Biegacze wyruszą z placu Piłsudskiego, a potem ich trasa przebiegnie m.in. al. Niepodległości, Puławską, Trasą Łazienkowską, Wybrzeżem Kościuszkowskim i Gdańskim, Bonifraterską oraz Miodową. Dokładną mapę znajdziecie w naszej galerii.

Na Półmaraton Warszawski można zapisywać się jeszcze do środy, 4 marca.

d3fqkob

Podziel się opinią

Share

d3fqkob

d3fqkob
Więcej tematów