Trwa ładowanie...
d2p9mg3

Znamienna scena: portugalski chłopczyk przytula Francuza płaczącego po przegranej w finale ME

• Kamery zarejestrowały wzruszającą scenę po finałowym meczu Francja - Portugalia
• Portugalski chłopiec podchodzi do francuskiego kibica i próbuje go pocieszyć
• Zaskoczony początkowo Francuz odwzajemnia uścisk
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamienna scena: portugalski chłopczyk przytula Francuza płaczącego po przegranej w finale ME
(youtube)
d2p9mg3

W niedzielę na stadionie w Paryżu radości i łzom nie było końca. Portugalczycy otwierali szampana, podczas gdy gospodarze turnieju cierpieli z rozpaczy. Portugalia pokonała Francję 1:0 w dogrywce finału o Mistrzostwo Europy.

Sam mecz finałowy nie wywoływał aż tylu skrajnych emocji, chociaż od 25. minuty Portugalia grała bez swojej wielkiej gwiazdy - Cristiano Ronaldo. Słynny CR7 został sfaulowany w 8. minucie meczu, a ból nie pozwolił mu kontynuować gry. Ronaldo ze łzami w oczach na noszach opuszczał boisko, a wielu Francuzów otwierało już szampany. Jeszcze długo po meczu komentatorzy ostro reagowali na brutalny faul na gwieździe Portugalii.

O losach meczu zadecydowała dogrywka, w której to Portugalia strzeliła wymarzonego gola. Francuzi próbowali ratować wynik, ale bezskutecznie.

d2p9mg3

Po meczu w internecie pojawił się film, na którym widać jak portugalski chłopczyk podchodzi do płaczącego francuskiego kibica. Na filmie widać moment zaskoczenia, gdy zapłakany Francuz orientuje się, że pocieszającym go jest... młody fan Portugalii. Chwilę potem kibic biało - niebieskich oddaje mu uścisk i stoją razem we wzruszającym geście.

d2p9mg3

Podziel się opinią

Share
d2p9mg3
d2p9mg3
Więcej tematów