Trwa ładowanie...
d2xl7pu

Znaleźli portfel z plikiem banknotów

W poniedziałek po południu dwoje młodych ludzi przekazało policjantom ze Śródmieścia w Warszawie portfel, w którym znajdowało się około 20 tys. złotych, dokumenty oraz karty bankomatowe. Zgubę znaleźli na ławce przy placu zabaw. Dzięki nim Rosjanin odzyskał swoją własność. O sprawie wspomniał na konferencji prasowej premier Donald Tusk, apelując o przyjazną atmosferę podczas meczu Polska-Rosja.

d2xl7pu
d2xl7pu

Na skrzyżowaniu ulic Okólnik i Ordynackiej 18-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna wezwali policję i przekazali funkcjonariuszom portfel, w którym znajdowały się pieniądze w różnej walucie, dokumenty oraz karty bankomatowe. Z informacji, jakie przekazali policjantom wynikało, że portfel leżał na ławce przy pobliskim placu zabaw.

Jak się później okazało, portfel był własnością 36-letniego obywatela Rosji, który zgłosił się w tym samym czasie do komendy przy ulicy Wilczej, aby poinformować o zgubie. Dzięki uczciwości młodych ludzi zguba trafiła bezpośrednio do właściciela, który nie krył swojej radości i miłego zaskoczenia z zaistniałej sytuacji.

d2xl7pu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xl7pu
Więcej tematów