Trwa ładowanie...
usa

Znaleźli imigrantów w lodówce. Leżeli na paletach z brokułami

Amerykańskie służby zatrzymały ciężarówkę, w której przewożono 60 imigrantów. Mężczyzn z państw ameryki centralnej transportowano w chłodni.

Share
Znaleźli imigrantów w lodówce. Leżeli na paletach z brokułami
Źródło: Twitter, fot: b/d
d3ycbal

Do zatrzymania imigrantów doszło na granicy meksykańsko-amerykańskiej. Służby graniczne nie kryły zaskoczenia faktem, że ktoś podjął się próby przemytu w tak trudnych warunkach. W chłodni panowała temperatura 9,5 st. C. Drzwi były zamknięte od zewnątrz, więc w razie wypadku nikomu nie udałoby się upuścić kabiny.

- Nikomu nie stała się krzywda, a mężczyzna przewożący imigrantów został aresztowany i zostaną mu postawione zarzuty przemytu - informują funkcjonariusze amerykańskiego urzędu celnego i ochrony granic (U.S. CBP).
Zatrzymani imigranci pochodzili z Gwatemali, Meksyku i Hondurasu. Zostali przetransportowani do przejścia granicznego w Falfurrias i zostaną poddani procedurze deportacyjnej.

W podobnych okolicznościach 10 miesięcy temu w Teksasie znaleziono ciężarówkę z chłodnią, w której odkryto zwłoki 10 imigrantów. Ciężarówka była w stanie przewieźć w ten sposób nawet 100 osób.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3ycbal

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ycbal
d3ycbal
Więcej tematów