Trwa ładowanie...
dnrg8ng

Zjazd Optymalnych w Poznaniu

Kilkaset osób z kraju i zagranicy zjechało do
Poznania na rozpoczynający się w sobotę w Teatrze Wielkim II
Światowy Zjazd Optymalnych.

dnrg8ng
dnrg8ng

Optymalni to ludzie stosujący odpowiednią dietę, opartą o koncepcje dietetyczne Jana Kwaśniewskiego - powiedziała Zuzanna Rzepecka, szefowa poznańskiego oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Bractw Optymalnych.

Jak powiedziała, idea tej diety polega na dostarczeniu organizmowi niewielkiej ilości wysokoenergetycznego pokarmu.

Na tłusty czwartek - na przykład - przygotowujemy sobie specjalne, optymalne pączki. Na kilogram mąki dajemy 30 żółtek, kilka kostek masła i 36-procentową śmietanę - wyjaśniła Rzepecka.

Dodała, że do diety stosowanej przez optymalnych przekonało się już około 3 mln ludzi na całym świecie, w tym wielu lekarzy i naukowców.

dnrg8ng

W poznańskim zjeździe, który ma charakter integracyjny oraz ma na celu prezentację nowych wyników badań prowadzonych nad dietą przez specjalistów, biorą udział osoby stosujące dietę - również te, którym pomogła ona wyleczyć różne dolegliwości.

Żadna metoda lecznicza nie spowodowała wyleczenia cukrzycy, a poprzez żywienie optymalne można ją wyleczyć - przekonywała Zuzanna Rzepecka.

Optymalni zaczęli się organizować w 1999 roku. Pierwszy oddział stowarzyszenia postał w Jaworznie. Oddział poznański działa od dwóch lat. II Światowy Zjazd Optymalnych zakończy się w niedzielę. (and)

dnrg8ng
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnrg8ng
Więcej tematów