Trwa ładowanie...
d45nygn

Zepchnęli kolegę z balkonu. Wszczęto postępowanie

Pięciu nieletnich przebywało na balkonie, kiedy postanowili wypchnąć z niego jednego z chłopaków. Informację o tym wydarzeniu przesłał nam czytelnik Wirtualnej Polski. Po naszej interwencji policja zajęła się sprawą. Prowadzone jest postępowanie w kierunku narażenia na niebezpieczeństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chłopak spadł z wysokości ok. 3 metrów
Chłopak spadł z wysokości ok. 3 metrów (Youtube.com)
d45nygn

W Działoszynie w województwie łódzkim dwóch chłopaków "dla żartu" zrzuciło kolegę z najprawdopodobniej 2-3 metrowego balkonu. Inny z uczestników zdarzenia nagrał to wszystko kamerą. Filmik pojawił się najpierw w serwisie wykop.pl, ale został usunięty. Potem można go było obejrzeć na Youtube.

- Rozmawiałem z jednym i niby nic się nie stało na szczęście, ale mogło się to skończyć wręcz tragicznie - powiedział nasz informator.

d45nygn

Konsekwencje "zabawy"

Okazuje się, że zdarzenie miało miejsce w czerwcu. Po naszej interwencji policja zajęła się sprawą. – Nie wiedzieliśmy o tym do tej pory – podkreślił komisarz Jacek Karczewski z policji w Pajęcznie.

Jak dodał, funkcjonariusze już zgrali film. Udało im się ustalić tożsamość wszystkich pięciu chłopaków. Każdy z nich jest nieletni, mają od 13 do 15 lat.

Zobacz też: Wstrząsające nagranie. Nastolatki skatowały "koleżankę" przed szkołą w Gdańsku

d45nygn

Sprawą zajęła się policja z Działoszyna. - Wszczęto postępowanie w kierunku popełnienia przestępstwa z artykułu 161 par. 1 kodeksu karnego tj. narażenie na niebezpieczeństwo

Część z uczestników zdarzenia została już przesłuchana, pozostali jeszcze nie, ponieważ m.in. przebywają na koloniach.

- Od opiekuna prawnego zostało przyjęte zawiadomienie o przestępstwie i będzie prowadzone postępowanie. Raczej zostanie skierowane do sądu rodzinnego i nieletnich - powiedział Karczewski.
Źródło: WP

d45nygn

Podziel się opinią

Share

d45nygn

d45nygn
Więcej tematów