Trwa ładowanie...
d3ewhr7

"Zdrajco, antychryście, Żydzie!" - cel: obrona krzyża

"Bitwa o Krzyż" to gra internetowa, która od kilku dni robi furorę w internecie - donosi "Polska The Times". Odnosi się do ostatnich wydarzeń sprzed Pałacu Prezydenckiego.

Share
d3ewhr7

Gra została wykonana w technologii flash. Akcja gry rozgrywa się przed Pałacem Prezydenckim. Gracz wciela się w postać starszej pani broniącej krzyża, która niszczy osoby próbujące go stamtąd usunąć: harcerzy, pracowników straży miejskiej oraz księży.

Staruszka rzuca w nich zniczami i wypowiada inwektywy: "zdrajco, antychryście, Żydzie!"

Im dłużej gra trwa, tym większego tempa nabiera. Gdy nie udaje się graczowi już dłużej bronić krzyża - postaci, z którymi walczyła starsza pani, zabierają go.

d3ewhr7

Pod grą zamieszczona jest tablica najlepszych wyników, na której można zapisać zdobyte przez siebie punkty.

Na stronie widnieje oświadczenie jej twórców: "Niestety wiele szatańskich serwisów bezprawnie skopiowało naszą grę na swoje serwery i wykorzystuje ją na swoich stronach w kapitalistycznych celach. Zdrajcy i antychrysty! Natomiast bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z takiej możliwości nie skorzystali i zechcieli podlinkować naszą stronę. Miliony polskich patriotów codziennie wcielają się w dzielnych obrońców Krzyża, którzy starają się powstrzymać szatańskie hordy zdrajców Polski".

Podobne gry ukazywały się wcześniej w serwisach społecznościowych.

d3ewhr7

Podziel się opinią

Share
d3ewhr7
d3ewhr7
Więcej tematów