Trwa ładowanie...
d11ivc2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zderzenie dwóch busów w Żywcu. 12 osób rannych

Dwanaście osób zostało rannych, w tym trzy ciężko, w zderzeniu busa z samochodem dostawczym, do którego doszło w Żywcu - poinformowała rzeczniczka żywieckiej policji Mirosława Piątek. Wszyscy trafili do szpitali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zderzenie dwóch busów w Żywcu. 12 osób rannych
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d11ivc2

Do wypadku doszło na łuku drogi. Kierowca przewożącego pracowników forda transita stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka mercedesem. Poszkodowani zostali wszyscy pasażerowie oraz obaj kierowcy, którzy byli trzeźwi. Busy przewoziły pracowników budowlanych.

Wypadek wydarzył się na drodze wojewódzkiej 946 łączącej Żywiec z Suchą Beskidzką. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Łękawicę i Rychwałd. Utrudnienia mogą potrwać do g. 10.30.

Warunki na drogach powiatu żywieckiego były trudne. Było bardzo ślisko. Dzień wcześniej padał śnieg z deszczem, a w nocy temperatura spadła poniżej 0.

d11ivc2

Podziel się opinią

Share

d11ivc2

d11ivc2
Więcej tematów