Trwa ładowanie...
dri1xjs
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zderzenie dwóch autobusów w Meksyku - 39 ofiar

Co najmniej 9 osób poniosło w niedzielę śmierć a 30 zostało rannych w rezultacie zderzenia dwóch autobusów na autostradzie w meksykańskim stanie Tamaulipas, w północno-wschodnim Meksyku - poinformowały władze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zderzenie dwóch autobusów w Meksyku - 39 ofiar
(Fotolia)
dri1xjs

Osiem osób zginęło na miejscu a dziewiąta zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Stan 26 osób rannych określa się jako "poważny, ale stabilny".

Według policji jeden z autobusów, jadący z dużą prędkością, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem.

dri1xjs

Zobacz także: Wybuch gazu w szpitalu dziecięcym w Meksyku

dri1xjs

Podziel się opinią

Share

dri1xjs

dri1xjs
Więcej tematów