Trwa ładowanie...
d1huero

Zbiorowy gwałt w Rimini. Patryk Jaki nie wytrzymał, internauci też nie

Nazwisko wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego szybko zyskało na popularności na Twitterze. Wszystko za sprawą jednego wpisu. Jednego, ale bardzo kontrowersyjnego. Podobnie jak sprawa, której dotyczy. Mowa o zbiorowym gwałcie na Polce w Rimini, którego mieli dokonać uchodźcy. Polityk nie powstrzymał się od komentarza. Ten zaś wyjątkowo nie przypadł do gustu internautom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Jaki jest przewodniczącym komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji
Patryk Jaki jest przewodniczącym komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji (East News)
d1huero

"Za Rimini dla tych bydlaków powinna być kara śmierci. Choć dla tego konkretnego przypadku przywrócił bym również tortury" - napisał Jaki na swoim twitterowym profilu. I się zaczęło...

Po publikacji wpisu polityka PiS, serwis społecznościowy zalała fala komentarzy. Jaki nie ma się jednak z czego cieszyć. Większość z nich jest bowiem negatywna - delikatnie mówiąc.

d1huero

Niektórzy użytkownicy podkreślali, że brakuje im słów, by skomentować post Jakiego. Inni ich nie szczędzili. "Poziom przedszkola. Najgorszego w mieście" czy "poziom spod budki z piwem" to tylko niektóre z ocen.

Część internautów zarzuciła Jakiemu, że nie reagował w innych przypadkach, m.in. kiedy oprawcą był Polak.

Głos zabrali też przedstawiciele Kościoła.

Zobacz też: Co wydarzyło się w Rimini?

Pod ostrzałem nie tylko za to, co napisał, ale też jak

Czujni internauci wytknęli Jakiemu coś jeszcze - błąd ortograficzny. "Całe szczęście, że nikt się nie domaga tortur za kaleczenie polszczyzny. No, może czasem ja"- napisał jeden z nich.

Źródło: Twitter/WP

d1huero

Podziel się opinią

Share

d1huero

d1huero
Więcej tematów