Trwa ładowanie...
23-12-2015 10:19

Zbigniew Stonoga usłyszy zarzut znieważenia prezydenta Andrzeja Dudy

• Kolejne kontrowersje wokół biznesmena
• Chodzi o wpisy Stonogi na Facebooku
• O sprawie poinformowało Radio Zet

Zbigniew Stonoga usłyszy zarzut znieważenia prezydenta Andrzeja DudyŹródło: PAP, fot: Tomasz Gzell
d71xqfm
d71xqfm

Śledczy Prokuratury Okręgowej w Warszawie wezwali Stonogę na 13. stycznia przyszłego roku do stawienia się w charakterze podejrzanego. Stonoga miał znieważyć prezydenta Dudę swoimi wpisami na Facebooku. Prokuratura wszczęła postępowanie w tej sprawie z urzędu.

- Chodzi o wpisy zamieszczone we wrześniu i październiku tego roku - mówi rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Przemysław Nowak.

"Andrzej Duda oszukał mnie"

"Andrzej Duda oszukał w sprawie mojego ułaskawienia. Powinniśmy mu podziękować. Sprawdzę ilu z was jest ze mną." - pisał na początku września Stonoga na swoim profilu na Facebooku, zapowiadając przybycie pod Pałac Prezydencki.

"Zarzucam prezydentowi Andrzejowi Dudzie to, że oszukał mnie przekazując za pośrednictwem Adama Kwiatkowskiego używającego numeru telefonu 603068781 prośbę o poparcie w wyborach prezydenckich dzwoniąc na mój numer dwukrotnie 535288000 i obiecując, że w przypadku wygranej w ciągu 5 dni rozpozna moją prośbę o ułaskawienie w trybie prezydenckim (nie mylić z obietnicą ułaskawienia)." - pisał Stonoga.

d71xqfm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d71xqfm
Więcej tematów