ycipk-aqcrv8

Zawiercie. Ucieczka z dzieckiem na rękach. Policja szuka sprawcy wypadku

Policja z Zawiercia poszukuje mężczyzny, który spowodował wypadek i uciekł razem z kobietą i małym dzieckiem. W zderzeniu dwóch aut została ranna 24-latka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna ma ok. 40 lat, miał na sobie czarną koszulkę
Mężczyzna ma ok. 40 lat, miał na sobie czarną koszulkę (KPP Zawiercie)
ycipk-aqcrv8

Kierowca srebrnej skody 24 sierpnia w Zawierciu wymusił pierwszeństwo przejazdu na kobiecie prowadzącej opla. Auta zderzyły się ze sobą. 24-latka została ranna, ale mężczyzna, który doprowadził do wypadku, jej nie pomógł.

Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala. Jej obrażenia nie zagrażały życiu.

ycipk-aqcrv8
KPP Zawiercie
Podziel się
KPP Zawiercie
Podziel się

Kierowca zbiegł razem z kobietą trzymającą na rękach dziecko. Ich ucieczkę zarejestrowały kamery znajdujące się na pobliskim budynku. Poszukiwany mężczyzna jest krępej budowy ciała i może mieć ok. 40 lat. Miał na sobie czarną koszulkę i krótkie dżinsowe spodenki. Kobieta, która niosła na rękach małe dziecko, była szczupła. Ciemne włosy upięła w kok. Ubrana była w jasną koszulkę i jasne krótkie spodenki.

ycipk-aqcrv8

Zobacz także: "Może zdziwię pana i państwa”. Liroy zaskoczył słowami o bracie Patryka Jakiego

Porzucona skoda miała przypięte angielskie tablice rejestracyjne.

ycipk-aqcrv8

Policja prosi, by wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kierować pod nr tel. 32 67 38 280 lub przekazać najbliższej jednostce policji pod tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
ycipk-aqcrv8
ycipk-aqcrv8