Trwa ładowanie...
da2wmwo

Zatrzymano kobiety, które znęcały się nad swoimi mężami

Stołeczni policjanci zatrzymali dwie
kobiety, które znęcały się nad swoimi mężami. Jedna z nich
miała grozić partnerowi, że go zabije, próbowała nawet pchnąć go nożem; druga maltretowała męża od kilku lat. Teraz obie odpowiedzą za popełnienie przestępstwa.

Share
da2wmwo

Do pierwszej interwencji doszło na terenie warszawskiej Ochoty. Tuż po godzinie 20.00 policjanci pojechali do zgłoszenia o awanturze domowej. Gdy podjechali pod wskazany adres, zobaczyli jak kobieta z nożem w ręku goni mężczyznę. Funkcjonariusze wkroczyli do akcji i zatrzymali Walentynę G. Okazało się, że od kilku lat znęca się ona nad swoim mężem. Groziła nawet, że go zabije. Gdy spał atakowała go, wykręcała ręce, biła i kopała. Kobieta po zatrzymaniu została przewieziona do komendy policji.

Kolejna interwencja miała miejsce na terenie warszawskiego Ursusa. Drugą z pań zatrzymano nieco później na terenie warszawskiego Ursusa. Policjantów wezwali zaniepokojeni sąsiedzi. Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi jednego z mieszkań, otworzył im wystraszony i roztrzęsiony człowiek. Mężczyzna powiedział mundurowym, że jego żona od kilku lat wyładowuje na nim swoją agresję. Z jego relacji wynikało, że Adrianna K. znęca się nad nim fizycznie i psychicznie. Kobieta została zatrzymana.

W piątek obie kobiety zostaną przesłuchane i usłyszą zarzuty.

da2wmwo

Podziel się opinią

Share
da2wmwo
da2wmwo
Więcej tematów