Trwa ładowanie...
sfora.pl

Zastrzelił 7-letnią córkę, bo żona porzuciła jego i islam

46-letni Yasser Alromisse nie mógł pogodzić się z utratą żony i tym, że odebrała mu prawa do opieki nad córką. Bolał go także fakt, że kobieta odwróciła się od islamu. Zemścił się na niej okrutnie, zabijając ich 7-letnią córeczkę a potem sam popełnił samobójstwo - informuje dailymail.co.uk.
Share
Zastrzelił 7-letnią córkę, bo żona porzuciła jego i islam
Źródło: sfora.pl
d2aztc8

Sąsiedzi od kilku dni obserwowali tajemniczy samochód, który krążył po uliczkach Spring Hill. Alromisse poszukiwał domu, w którym zamieszkała po rozwodzie jego była żona. Gdy mu się to udało przystąpił do ataku.

OJCIEC ZABIŁ 5 DZIECI. DOPADLI GO PRZEZ PRZYPADEK>>

7-letnia Mary Ann właśnie wracała ze szkoły. Była radosna, nie spodziewała się tego co ją czeka. Myślała o przyjęciu urodzinowym, które organizowała jej mama. Miało odbyć się za tydzień. Wtedy padł strzał. Kula trafiła w głowę dziewczynki.

SZOKUJĄCY MORD. POLICJANT ZGWAŁCIŁ ŻONĘ, ZABIŁ JĄ, DZIECI I TEŚCIOWĄ>>

Napastnik, jak twierdzą sąsiedzi strzelał z okna samochodu. Gdy dziewczynka upadła odjechał. Po chwili świadkowie usłyszeli kolejny strzał - z wnętrza auta.

Policja znalazła w samochodzie ciało Yaserra Alromisse. Mężczyzna popełnił samobójstwo. Jego 7-letnia córka, mimo wysiłków lekarzy, zmarła w szpitalu.

d2aztc8

Podziel się opinią

Share
d2aztc8
d2aztc8
Więcej tematów