Trwa ładowanie...
d3vy91x
tvp info

Zaskakujący wynik sondy w TVP

TVP Info chciała zbadać reakcję swoich widzów na prezydenckie weta wobec ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Wynik przygotowanej sondy musiał zaskoczyć wszystkich - szczególnie redakcję TVP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaskakujący wynik sondy w TVP
(TVP Info, Fot: TVP Info)
d3vy91x

W poniedziałek, po oficjalnym komunikacie prezydenta Andrzeja Dudy o zawetowaniu dwóch z trzech ustaw o reformie sądownictwa, TVP Info przygotowała sondę pytającą o to, czy widzowie zgadzają się z decyzją głowy państwa. Wynik musiał być zaskakujący zarówno dla stałych widzów telewizji publicznej, jak i samej redakcji.

    TVP Info
(TVP Info, Fot: TVP Info)

Jak się okazuje, taki rezultat nie musiał być wyłącznie dziełem przypadku. Znany polski pisarz i scenarzysta, Andrzej Saramonowicz w swoim wpisie na jednym z portali społecznościowych, gorąco zachęcał przeciwników PiS-owskiej reformy sądownictwa do wzięcia udziału w ankiecie.

Wynik sondy był tak bardzo niespodziewany, że musiał sprowokować wiele domysłów co było przyczyną takiego rezultatu, jak np. komentarz redaktora magazynu "Liberté!". Marcin Celiński zaczął zastanawiać się, czy to na pewno nie skutek popularnego w ostatnich dniach astroturfingu.

d3vy91x

Podziel się opinią

Share
d3vy91x
d3vy91x
Więcej tematów