Trwa ładowanie...
d2tc7cx
d2tc7cx

Zaskakujący wybór czytelników "Gazety Wrocławskiej". Marzia Gaggioli zaśpiewa na stadionie?

Zaskakujący wynik plebiscytu czytelników "Gazety Wrocławskiej". Głosujący zdecydowali, że chcą, by za rok na stadionie w tym mieście zagrała Marzia Gaggioli - dość specyficzna gwiazda internetu.
Share
d2tc7cx

"Gazeta Wrocławska" w lipcu ogłosiła wśród swoich czytelników plebiscyt, jaka - ich zdaniem - gwiazda powinna dać koncert na Stadionie Miejskim we Wrocławiu w 2015 r. Konkurencja była liczna i silna – wrocławianie mogli wybierać z około 250 propozycji wykonawców. Można było również zgłaszać kandydatury zespołów lub indywidualnych wokalistów. Na liście znaleźli się tak rozpoznawalni artyści jak Red Hot Chili Peppers, Avril Lavigne, Metallica czy Beyonce.

Głosami czytelników zwyciężyła jednak Marzia Gaggioli, uzyskując 24154 głosy, czyli o ponad 250 więcej niż drugi w plebiscycie zespół One Direction i prawie 2,5 tys. więcej - od trzeciej w klasyfikacji japońskiej kapeli One Ok Rock.

Kim jest wybrana przez czytelników "Gazety Wrocławskiej Marzia Gaggioli"? Jest śpiewającą po polsku Włoszką. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że polszczyzna w jej wykonaniu brzmi co najmniej "kwadratowo", a sama wokalistka może śmiało zyskać tytuł królowej kiczu. Teledyski Włoszki, okraszone niewysokich lotów oprawą graficzną i feerią jaskrawych barw, stanowią bez wątpienia jej znak rozpoznawczy. Gaggioli ma na swoim koncie także nagrania w języku angielskim oraz włoskim.

Piosenkarka sama tworzy muzykę do swoich piosenek, sama też jest odpowiedzialna za produkcję wideoklipów. Jej utwór "Jestem tutaj" ma ponad półtora miliona wyświetleń.

Wokalistka podziękowała polskim fanom za wybór i obiecała przyjazd do naszego kraju. Zapowiedziała, że nawet jeśli nie uda jej się wystąpić na wrocławskim stadionie, to na pewno wybierze się w trasę koncertową po Polsce.

d2tc7cx

Podziel się opinią

Share
d2tc7cx
d2tc7cx
Więcej tematów