Trwa ładowanie...
d4i3l2i
d4i3l2i

Zaskakujący wybór czytelników "Gazety Wrocławskiej". Marzia Gaggioli zaśpiewa na stadionie?

Zaskakujący wynik plebiscytu czytelników "Gazety Wrocławskiej". Głosujący zdecydowali, że chcą, by za rok na stadionie w tym mieście zagrała Marzia Gaggioli - dość specyficzna gwiazda internetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4i3l2i

"Gazeta Wrocławska" w lipcu ogłosiła wśród swoich czytelników plebiscyt, jaka - ich zdaniem - gwiazda powinna dać koncert na Stadionie Miejskim we Wrocławiu w 2015 r. Konkurencja była liczna i silna – wrocławianie mogli wybierać z około 250 propozycji wykonawców. Można było również zgłaszać kandydatury zespołów lub indywidualnych wokalistów. Na liście znaleźli się tak rozpoznawalni artyści jak Red Hot Chili Peppers, Avril Lavigne, Metallica czy Beyonce.

Głosami czytelników zwyciężyła jednak Marzia Gaggioli, uzyskując 24154 głosy, czyli o ponad 250 więcej niż drugi w plebiscycie zespół One Direction i prawie 2,5 tys. więcej - od trzeciej w klasyfikacji japońskiej kapeli One Ok Rock.

Kim jest wybrana przez czytelników "Gazety Wrocławskiej Marzia Gaggioli"? Jest śpiewającą po polsku Włoszką. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że polszczyzna w jej wykonaniu brzmi co najmniej "kwadratowo", a sama wokalistka może śmiało zyskać tytuł królowej kiczu. Teledyski Włoszki, okraszone niewysokich lotów oprawą graficzną i feerią jaskrawych barw, stanowią bez wątpienia jej znak rozpoznawczy. Gaggioli ma na swoim koncie także nagrania w języku angielskim oraz włoskim.

d4i3l2i

Piosenkarka sama tworzy muzykę do swoich piosenek, sama też jest odpowiedzialna za produkcję wideoklipów. Jej utwór "Jestem tutaj" ma ponad półtora miliona wyświetleń.

Wokalistka podziękowała polskim fanom za wybór i obiecała przyjazd do naszego kraju. Zapowiedziała, że nawet jeśli nie uda jej się wystąpić na wrocławskim stadionie, to na pewno wybierze się w trasę koncertową po Polsce.

d4i3l2i

Podziel się opinią

Share

d4i3l2i

d4i3l2i
Więcej tematów