Trwa ładowanie...
dajkg3l

Zaskakujące słowa Le Pen po porażce. "To historyczne zwycięstwo"

Emmanuel Macron wybrany w drugiej turze wyborów prezydenckich. Marine Le Pen gratuluje wygranemu i dziękuje swoim wyborcom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaskakujące słowa Le Pen po porażce. "To historyczne zwycięstwo"
(Twitter)
dajkg3l

Po ogłoszeniu wyników II tury wyborów prezydenckich we Francji spływają gratulacje dla nowo wybranego prezydenta. Marine Le Pen w przemówieniu po ogłoszeniu wyników wyborów podkreśliła, że jej partia osiągnęła historyczny wynik. Zapowiedziała, że nie będą ustawać w walce w wyborach parlamentarnych w czerwcu.

Marine Le Pen Pogratulowała też nowo wybranemu prezydentowi Francji, Emmanuelowi Macronowi i podziekowała 11 milionom Francuzom, którzy oddali na nią głos. - Francuzi wybrali ciągłość - skonstatowała.

Gratulacje dla Emmanuela Macrona spłynęły także od Donalda Tuska,przewodniczący Rady Europejskiej .

Marine Le Pen zapowiedziała także transformację swojego ruchu i stworzenie "nowej politycznej siły". W przemówieniu stwierdziła, że we Francji nastapił całkowity rozkład życia politycznego. - Partie polityczne, które wspierały pana Macrona straciły swoją wiarygodność i nie mogą w tej chwili stanowić żadnej alternatywy, czy nawet wiarygodnej opozycji - dodała. Jej kwatera obstawiona jest przez policję.

dajkg3l

Podziel się opinią

Share
dajkg3l
dajkg3l
Więcej tematów