Trwa ładowanie...

Zaskakujące słowa Le Pen po porażce. "To historyczne zwycięstwo"

Emmanuel Macron wybrany w drugiej turze wyborów prezydenckich. Marine Le Pen gratuluje wygranemu i dziękuje swoim wyborcom.

Zaskakujące słowa Le Pen po porażce. "To historyczne zwycięstwo"Źródło: Twitter
ddof3hd

Po ogłoszeniu wyników II tury wyborów prezydenckich we Francji spływają gratulacje dla nowo wybranego prezydenta. Marine Le Pen w przemówieniu po ogłoszeniu wyników wyborów podkreśliła, że jej partia osiągnęła historyczny wynik. Zapowiedziała, że nie będą ustawać w walce w wyborach parlamentarnych w czerwcu.

Marine Le Pen Pogratulowała też nowo wybranemu prezydentowi Francji, Emmanuelowi Macronowi i podziekowała 11 milionom Francuzom, którzy oddali na nią głos. - Francuzi wybrali ciągłość - skonstatowała.

Gratulacje dla Emmanuela Macrona spłynęły także od Donalda Tuska,przewodniczący Rady Europejskiej .

Marine Le Pen zapowiedziała także transformację swojego ruchu i stworzenie "nowej politycznej siły". W przemówieniu stwierdziła, że we Francji nastapił całkowity rozkład życia politycznego. - Partie polityczne, które wspierały pana Macrona straciły swoją wiarygodność i nie mogą w tej chwili stanowić żadnej alternatywy, czy nawet wiarygodnej opozycji - dodała. Jej kwatera obstawiona jest przez policję.

ddof3hd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddof3hd
Więcej tematów