Trwa ładowanie...
d1c3n7e

Zamknięto nowy basen zaraz po otwarciu. Burmistrz wykorzystał "okazję" i wskoczył do wody

Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie otwarcia nowego basenu w Andrychowie. Burmistrz skoczył w garniturze do wody. Zaraz po tym pływalnię zamknięto. Będzie wymiana wody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrychów. Skok burmistrza podczas otwarcia basenu
Andrychów. Skok burmistrza podczas otwarcia basenu (Facebook.com)
d1c3n7e

Burmistrz Tomasz Żak popisał się podczas otwarcia nowego basenu w Andrychowie. Ściągnął tylko marynarkę, buty i skarpetki i w spodniach, koszuli i w krawacie wskoczył do wody. Chwilę wcześniej uroczyście przecinał wstęgę w trakcie wejścia do nowej pływalni.

Wcześniej podobny skok wykonał inny burmistrz na kąpielisku w Łęcznej. Również wskoczył w garniturze do wody. Efekt? Basen trzeba było natychmiast zamknąć.

d1c3n7e

W związku z obawami dotyczącymi czystości wody po skoku burmistrza, dyrektor szkoły, na terenie której znajduje się pływalnia, podjął decyzję o przeprowadzeniu badań.

Pojawiły się informacje, że ten incydent mógł spowodować pogorszenie jakości wody w basenie.

W Andrychowie sytuacja wyglądał nieco inaczej. Jak informuje "Gazeta Krakowska", burmistrz wykorzystał okazję przed wymianą wody w basenie. Przed pierwszym września ma nastąpić w andrychowskim basenie wymiana wody a zarządca, czyli miejska spółka nim zarządzająca, ma obowiązek przekazać próbki wody do badania. Potem będą mogli z pływalni korzystać mieszkańcy.

Wszystko wskazuje na to, że "akcja" burmistrza była zaplanowana.

d1c3n7e

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1c3n7e

Podziel się opinią

Share

d1c3n7e

d1c3n7e
Więcej tematów