Trwa ładowanie...
drdgt57
x-news/Storyful

Zamknęli skrzyżowanie w centrum Warszawy. Kierowcy ignorują znaki

Zgodnie z zapowiedziami skrzyżowanie ul. Emilii Plater i ul. Świętokrzyskiej zostało zamknięte. - Kierowcy ignorują linie oraz zakazy ruchu i wjeżdżają na zamknięty odcinek - informuje tvnwarszawa.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamknęli skrzyżowanie w centrum Warszawy. Kierowcy ignorują znaki
(WP.PL, Fot: Jan Stanisławski)
drdgt57

Organizacja ruchu została wprowadzona zgodnie z planami. Od strony Al. Jerozolimskich możemy dojechać do Śliskiej i skręcić w lewo, zawrócić albo wjechać na przeciwległy pas i dojechać do ulicy Pańskiej. Od strony Twardej można dojechać tylko do zatoczek parkingowych.

Na ulicy zostały naklejone nowe pasy. Wyklejone są żółte linie - pojedyncze i podwójne. Stanęły też znaki zakazu ruchu. Jezdnia nie została zagrodzona barierkami. Jak donosi tvnwarszawa.pl, kierowcy ignorują znaki i jeżdżą jak dotychczas. Na szczęście ruch na Emilii Plater jest znikomy.

Jezdnię zamknęli budowniczowie centralnego odcinka II linii metra. Zaplanowane roboty obejmą budowę jezdni ul. Świętokrzyskiej, chodników, drogi rowerowej. Będzie także nowe oświetlenie uliczne i elementy małej architektury: ławki, donice, stojaki na rowery. Roboty w rejonie skrzyżowania mają zakończyć się we wrześniu.

drdgt57

Podziel się opinią

Share

drdgt57

drdgt57
Więcej tematów