Trwa ładowanie...

Zamiast "Piotrusia Królika” wyświetlono im… zwiastun horroru. Dzieci były przerażone

Miało być sympatyczne wyjście do kina na rodzinny film "Piotruś Królik". Jakie było przerażenie dzieci i rodziców, gdy przed filmem puszczono zwiastun "najstraszniejszego horroru ostatnich lat".

Share
Zamiast "Piotrusia Królika” wyświetlono im… zwiastun horroru. Dzieci były przerażone
Źródło: Youtube.com
df4hnzh

Według informacji "The Sydney Morning Herald” do zdarzenia doszło w australijskim mieście Perth. Na sali kinowej byli rodzice często z bardzo małymi dziećmi.

Czekali na seans "Piotrusia Królika". To zabawny film o złośliwym króliku w reżyserii Willa Glucka. Całość oparta na postaciach stworzonych w kultowej serii przez Beatrix Potter. Na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie.

df4hnzh

Gdy zgasły światła, jak zawsze przed seansem najpierw wyświetlono reklamy i zwiastuny innych filmów. Nagle oczom dzieci ukazała się zapowiedź horroru "Dziedzictwo. Hereditary”.

Zwiastun filmu z udziałem Toni Collette przedstawiał między innymi sceny z nożyczkami przyciśniętymi do szyi martwego gołębia, zwłoki w trumnie, chłopca we krwi rozbijającego głowę o biurko i człowieka w ogniu. Wszystko oczywiście okraszone pełną napięcia muzyką i ostrymi efektami dźwiękowymi.

Film "Dziedzictwo. Hereditary” został nazwany przez krytyków "'Egzorcystą' nowego pokolenia” i "najstraszniejszym horrorem ostatnich lat”.

Dzieci krzyczały, płakały. Rodzice wołali, by to wyłączyć i zasłaniali dzieciom oczy i uszy. Niektórzy szybko wstawali i wybiegali z sali kinowej. Na szczęście dosyć szybko wyłączono nagranie. W ramach rekompensaty zaproponowano wszystkim bezpłatne bilety.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

df4hnzh

Podziel się opinią

Share
df4hnzh
df4hnzh
Więcej tematów