Trwa ładowanie...

Zalewski: trzej byli wiceprezesi PiS - nadal solidarni

Poseł Paweł Zalewski powiedział, że "nie ma mowy o zerwaniu solidarności trzech byłych wiceprezesów Prawa i Sprawiedliwości". Zalewski dodał, że z Kazimierzem Ujazdowskim, z którym w środę wystąpił z PiS, będą nadal współpracować z Ludwikiem Dornem.
Share
Zalewski: trzej byli wiceprezesi PiS - nadal solidarni
Źródło: PAP
d4kj3p2

Dorn nie wystąpił z partii. Zalewski podkreślił, że bardzo szanuje tę decyzję Dorna.

Szanuję tę decyzję, wiedząc co to oznacza w praktyce - powiedział poseł. Dodał, że Dorn będzie kontynuował działania zmierzające do reformy PiS.

Zalewski podkreślił, że trzej b. wiceprezesi PiS po środowej rozmowie z prezesem partii Jarosławem Kaczyńskim spotkali się by podjąć decyzje. My (Zalewski i Ujazdowski) zwątpiliśmy w skuteczność dalszej wewnętrznej reformy PiS - powiedział Zalewski. Tutaj się różnimy, Dorn uważa, że taka szansa jest - dodał.

d4kj3p2

Według Zalewskiego, Ludwik Dorn nie zrezygnował ze swoich poglądów odnośnie reformy PiS. Będziemy ze sobą współpracować - zadeklarował.

Dorn, Ujazdowski i Zalewski na początku listopada zrezygnowali z funkcji wiceprezesów PiS; wcześniej wystosowali list do prezesa partii w sprawie zmiany sposobu zarządzania PiS. Jarosław Kaczyński zdecydował o zawieszeniu ich w prawach członków partii i na jego wniosek zostało wszczęte wobec nich postępowanie dyscyplinarne przed Koleżeńskim Sądem Dyscyplinarnym.

d4kj3p2

Podziel się opinią

Share
d4kj3p2
d4kj3p2
Więcej tematów