Trwa ładowanie...
d3m7czz

Zalewska zaprosiła Rubik do ministerstwa. Chodzi o edukację seksualną

- Zapraszam panią Anję Rubik do ministerstwa edukacji, razem przeczytamy rozporządzenie i podstawy programowe do "Wychowania do życia w rodzinie" - powiedziała szefowa MEN Anna Zalewska. W ten sposób zareagowała na pytanie o akcję #sexedpl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anja Rubik postanowiła edukować młodzież
Anja Rubik postanowiła edukować młodzież (East News)
d3m7czz

Robert Mazurek zapytał minister Annę Zalewską o zainicjowaną przez topmodelkę Anję Rubik i grupę Dziewuchy Dziewuchom akcję #sexedpl.

Nowa kampania społeczna ma przełamać społeczne tabu i opowiedzieć o najbardziej drażliwych tematach ze sfery seksu i pożycia erotycznego. Rubik postanowiła też ujawnić, jak w polskich szkołach wygląda edukacja seksualna.

W akcję zaangażowane są też inne znane osoby. Powstało 14 filmów na ten temat.

Anna Zalewska, zapytana w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM o akcję Rubik, stwierdziła, że akcji nie zna.

d3m7czz

- Anję Rubik znam z telewizji, to piękna i słynna na całym świecie modelka, natomiast samej akcji niestety nie znam. W związku z tym bardzo trudno jest mi się do tego odnieść - stwierdziła.

Ale oczywiście edukacja seksualna, która patrzy na dziecko przede wszystkim holistycznie i widzi nie tylko jego fizyczność, ale mówi o jego kształceniu do życia w rodzinie, trwa w Polsce od 16 lat - podkreśliła.

Zaprosiła Anję Rubik do ministerstwa edukacji. - Razem przeczytamy rozporządzenie i podstawy programowe do "Wychowania do życia w rodzinie" - ogłosiła.

d3m7czz

Podziel się opinią

Share
d3m7czz
d3m7czz