Trwa ładowanie...

Zakończyło się spotkanie ws. rekonstrukcji rządu w siedzibie PiS-u. "Bardzo miła atmosfera"

Dobiegło końca spotkanie kierownictwa PiS-u ws. rekonstrukcji rządu. Posłowie po blisko 4 godzinach opuścili budynek przy ul. Nowogrodzkiej. - To było bardzo konstruktywne spotkanie, przebiegało w bardzo miłej atmosferze - powiedział wiceprezes PiS Adam Lipiński.

Share
Zakończyło się spotkanie ws. rekonstrukcji rządu w siedzibie PiS-u. "Bardzo miła atmosfera"
Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński
d2n61te

Spotkanie w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej rozpoczęło się po godz. 16. Wzięło w nim udział kierownictwo partii, które wchodzą w skład Zjednoczonej Prawicy. Obok PiS-u pojawili się na nim liderzy Porozumienia i Solidarnej Polski.

- To było bardzo konstruktywne spotkanie, przebiegało w bardzo miłej atmosferze - powiedział po spotkaniu wiceprezes PiS Adam Lipiński. Polityk nie chciał jednak zdradzić, czy zapadły już wiążące decyzje związane z rekonstrukcją rządu. A że tak się stanie, sugerował marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

d2n61te

- Bardzo możliwe, że dzisiaj zapadną decyzje - powiedział przed wejściem na posiedzenie. Ale co innego stwierdził Jarosław Gowin. - Nie sądzę, żeby dzisiaj zapadły decyzje - powiedział wicepremier przed wejściem do siedziby przy ul. Nowogrodzkiej.

Informując o spotkaniu, Beata Mazurek potwierdziła, że jego głównym tematem będzie rekonstrukcja rządu. - Jeśli po tym spotkaniu zapadnie decyzja, by przekazać jakiś komunikat w tym zakresie, z całą pewnością to zrobimy - powiedziała na briefingu w Sejmie.

Mazurek przyznała, że dojdzie do rekonstrukcji i obejmie ona zmiany instytucjonalne oraz w niewielkim stopniu zmiany personalne.

d2n61te

Podziel się opinią

Share
d2n61te
d2n61te
Więcej tematów