Trwa ładowanie...
ycipk-11l4nb

Zakochał się w niej, kiedy miała 9 lat, po 84 latach nadal są razem

Historia Ireny i Thomasa jest najlepszym przykładem na to, że miłość może być wieczna. Mężczyzna bowiem zakochał się w kobiecie, kiedy ona miała 9 lat. Niedługo później się ze sobą zaprzyjaźnili, a potem stali się parą. Od tego czasu są razem. 84 lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakochał się w niej, kiedy miała 9 lat, po 84 latach nadal są razem
(youtube / kadr z filmu)
ycipk-11l4nb

Thomas Howard będąc małym chłopcem przeprowadził się wraz z rodziną w nowe miejsce. Jak się szybko okazało się, zamieszkał niedaleko swojej miłości życia – Ireny.

– Miałem jedynie 9 lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Irenę. Pomyślałem: co za cudowna dziewczyna, będzie moja – powiedział Thomas.

Nastolatkowie szybko znaleźli wspólny język i zaprzyjaźnili się ze sobą. Spędzali razem każdą wolną chwilę. Pracowali razem, wspólnie wychodzili do kina, byli nierozłączni.

ycipk-11l4nb

Para na 10 lat została jednak rozdzielona. 19-letni Thomas został zmuszony do walki na froncie w II wojnie światowej. Wrócił jednak cały i zdrowy do domu.

W tym roku para obchodziła 70. rocznicę ślubu. Na pytanie co sprawia, że ich uczucie jest tak silne, Thomas odpowiada: „Kiedy byłem chłopcem, nauczono minie szacunku dla kobiet, gdy mijałem nauczycielkę na ulicy zdejmowałem kapelusz i kłaniałem się, inaczej byłyby kłopoty”.

Uśmiechnięty mężczyzna dodaje także: „Zawsze szanowałem Irenę - była moją linią życia. Czasem były między nami różnice zdań, ale pod koniec dnia zawsze dochodziliśmy do porozumienia”

ycipk-11l4nb

Jednak najbardziej wzruszające wyznanie padło pod koniec jego wypowiedzi:_ „Przez te wszystkie lata ciągle jesteśmy w sobie zakochani. Ciągle ją mam i jestem z niej dumny. Jeśli miałbym szansę żyć jeszcze raz, poślubiłbym ją ponownie.”_

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-11l4nb

ycipk-11l4nb
ycipk-11l4nb
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów