Trwa ładowanie...

Zaginęły dwie 14-latki. Apel policji

Policja poszukuje dwóch 14-latek z powiatu siedleckiego. Dziewczyny ostatni raz widziane były we wtorek przed południem na dworcu kolejowym w Siedlcach.

Share
Zaginęły dwie 14-latki. Apel policji
Źródło: Policja
d1qlafl

Wiktoria i Angelika nie wróciły do tej pory do domów w miejscowościach Rakowiec i Trzemuszka. Nie skontaktowały się również z bliskimi telefonicznie.

Wiktoria ma ok. 165 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma długie włosy koloru ciemny blond i niebieskie oczy. Ubrana była w ciemnozieloną kurtkę z futrzanym kapturem, spodnie jeansowe, ciemnoszarą bluzę dresową z kapturem oraz jasnozielone trzewiki.

Poszukiwana Angelika Policja
Poszukiwana Angelika Źródło: Policja

Angelika ma natomiast ok. 175 cm wzrostu. Jest szczupła, ma włosy średniej długości koloru mahoniowego. Znakami szczególnymi są blizny po samookaleczeniach na przedramionach i nogach. Ubrana była w krótką, zieloną kurtkę, jeansy, bluzę z kapturem i chustę w barwach moro, zieloną czapkę i biało-bordowe buty na koturnie.

Bliscy i policja proszą o pomoc w odnalezieniu nastolatek. Kontaktować się można z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy - nr tel. 25 643 23 60 albo alarmowy 997.

d1qlafl

Podziel się opinią

Share
d1qlafl
d1qlafl
Więcej tematów