Zaginęły dwie 14-latki. Apel policji

Policja poszukuje dwóch 14-latek z powiatu siedleckiego. Dziewczyny ostatni raz widziane były we wtorek przed południem na dworcu kolejowym w Siedlcach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginiona Wiktoria.
Zaginiona Wiktoria. (Policja)
WP

Wiktoria i Angelika nie wróciły do tej pory do domów w miejscowościach Rakowiec i Trzemuszka. Nie skontaktowały się również z bliskimi telefonicznie.

Wiktoria ma ok. 165 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma długie włosy koloru ciemny blond i niebieskie oczy. Ubrana była w ciemnozieloną kurtkę z futrzanym kapturem, spodnie jeansowe, ciemnoszarą bluzę dresową z kapturem oraz jasnozielone trzewiki.

Poszukiwana Angelika Policja
Podziel się
WP

Angelika ma natomiast ok. 175 cm wzrostu. Jest szczupła, ma włosy średniej długości koloru mahoniowego. Znakami szczególnymi są blizny po samookaleczeniach na przedramionach i nogach. Ubrana była w krótką, zieloną kurtkę, jeansy, bluzę z kapturem i chustę w barwach moro, zieloną czapkę i biało-bordowe buty na koturnie.

Bliscy i policja proszą o pomoc w odnalezieniu nastolatek. Kontaktować się można z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy - nr tel. 25 643 23 60 albo alarmowy 997.

Polub WP Wiadomości
WP
WP