Trwa ładowanie...
d4itnwj

Zaginęło dwóch 11-latków z Nowego Tagu. Jeden już odnaleziony

Odnalazł się jeden z zaginionych wczoraj w Nowym Targu 11-latków. Drugi chłopak jest nadal poszukiwany. To Mariusz Gajda, którego rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodziny proszą o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopców
Rodziny proszą o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopców (Policja/arch. prywatne)
d4itnwj

Jak informuje policja, Ivan Magniski znalazł się cały i zdrowy. Losy Mariusza Gajdy są nadal nieznane. Od chwili zaginięcia chłopcy przebywali razem (między innymi na terenie Zakopanego oraz Nowego Targu), a rozstali się w czwartek rano - podaje portal 24tp.pl.

Chłopcy wyszli z domów w środę rano do szkoły, nie mówiąc o żadnych szczególnych planach. Po lekcjach 11-latkowie wyszli z budynku i później nikt ich już nie widział. Policjanci sądzili, że chłopcy mogli wyjachać z miasta i tak też było.

Drugi z 11-latków nadal jest poszukiwany.

d4itnwj

Mariusz Gajda ma ok. 170 cm wzrostu, ma brązowe i krótkie włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarna kurtkę zimową z kapturem, czarne buty.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu chłopac proszone są o kontakt z komendą w Nowym Targu (tel: 18 26 10 400) lub najbliższą jednostką policji (tel. 112).

Policja

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4itnwj

Podziel się opinią

Share

d4itnwj

d4itnwj
Więcej tematów