Trwa ładowanie...

Zaginęła Anna Maria Schiller ze Śremu. Widziałeś ją?

Od soboty trwają poszukiwania 54-letniej Anny Marii Schiller. Kobieta wyszła z Domu Pomocy Społecznej w Śremie i od tamtej pory ślad po niej zaginął.

Share
Zaginęła Anna Maria Schiller ze Śremu. Widziałeś ją?Źródło: KPP w Śremie
d3pv580

Do zaginięcia doszło w sobotę, 18 lipca. Po raz ostatni Annę Marię Schiller widziano w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Farnej w Śremie. Kobieta wyszła z placówki i od tamtej pory z nikim nie nawiązała kontaktu.

Policja opublikowała zdjęcie i rysopis. Zaginiona ma 54 lata, około 156 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie włosy koloru brązowego.

- Kobieta ma problemy z mową i prawostronny niedowład części ciała – informuje Ewa Kasińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

d3pv580

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną spódnicę za kolano z białymi wzorami, bluzkę z krótkim rękawem koloru seledynowego, buty płócienne koloru popielatego, zapinane na rzepy.

Do pomocy w poszukiwaniach zaginionej zaangażowano nawet policjantów z Poznania. W sumie akcji poszukiwawczej bierze już udział 70 funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i straży pożarnej.

- Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej kobiety, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Śremie przy ul. Mickiewicza 15 albo z najbliższą jednostką policji – apeluje Ewa Kasińska.

Informacje można też przekazać drogą telefoniczną pod nr tel. 61 28 15 211 albo 997.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3pv580
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pv580
d3pv580
Więcej tematów