Trwa ładowanie...

Zaginął niemiecki celebryta. Daniel Küblböck wypadł za burtę na Atlantyku

Daniel Küblböck, niemiecki wokalista, aktor i celebryta, wypadł za burtę na obszarze Oceanu Atlantyckiego. Aktualnie trwają poszukiwania, jednak ratownicy szacują, że przy niskiej temperaturze wody, szansę artysty na przeżycie maleją.

Share
Zaginął niemiecki celebryta. Daniel Küblböck wypadł za burtę na Atlantyku
Źródło: Getty Images
d2874vq

Daniel Küblböck, 33 lata, zaginął w niedzielę 9 września. Przebywał na wycieczkowcu, który płynął z Hamburga do Nowego Jorku. W pewnej chwili artysta wypadł za burtę. Według jednego z świadków, jeden z pasażerów miał skakać do wody z pokładu numer pięć. Krótko po incydencie statek zawrócił.

Niska temperatura wody zmniejsza szanse na przeżycie

Od razu po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu, kanadyjska straż przybrzeżna rozpoczęła poszukiwania za pomocą śmigłowców. Jednak akcja poszukiwawcza nie przyniosła póki co żadnych efektów. Do całej akcji dołączyły także pojazdy kanadyjskich sił powietrznych. Według niemieckich mediów, zaginiony aktor ma małe szansę przeżycia przy temperaturze 10 stopni Celsjusza.

Daniel Küblböck – niemiecki celebryta

Daniel Küblböck zdobył ogromną sławę w 2002 roku dzięki uczestnictwu w niemieckiej edycji programu „Idol”. Wraz z kolejnymi latami jego popularność znacząco spadła. W 2014 roku kandydował do udziału w Eurowizji z utworem „Bądź mężczyzną”. Jednak nie udało mu się zakwalifikować do następnego etapu.

d2874vq

Podziel się opinią

Share
d2874vq
d2874vq
Więcej tematów