Trwa ładowanie...
d3illa8

Zaginął kolejny laptop z danymi w sprawie Olewnika

Z warszawskiego mieszkania Agnieszki Jadczyszyn, która jest asystentką posła Leszka Aleksandrzaka, członka komisji śledczej badającej okoliczności śmierci Krzysztofa Olewnika, skradziono laptopa i dyktafon - podaje portal tvp.info. To kolejna w ostatnich dniach kradzież laptopa z danymi w sprawie Olewnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginął kolejny laptop z danymi w sprawie Olewnika
(PAP)
d3illa8

Na komputerze znajdywały się dane wiążące się z pracą komisji śledczej. W całości były jednak oparte na jawnych dokumentach. - Sprawa jest dziwna, bo łupem złodziei nie padł ani sprzęt audiowizualny, ani pieniądze - mówi poseł Aleksandrzak. Dodaje, że o kradzieży została już poinformowana policja oraz kancelaria sejmu.

To nie pierwszy taki przypadek w ostatnich dniach. Pod koniec lipca ktoś włamał się do domu mecenas Jolanty Turczynowicz-Kieryłło, broniącej policjantów związanych ze sprawą porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika. Zniknęły trzy laptopy, aparaty cyfrowe i dwa segregatory z dokumentami dotyczącymi jej pracy zawodowej. Zdaniem właścicieli, złodzieje nie zabrali innych cennych rzeczy.

Wiktor Ferfecki

d3illa8

Podziel się opinią

Share
d3illa8
d3illa8
Więcej tematów