Trwa ładowanie...
d1d6uo4

Zaginął 14-letni Jan Żabierek z Poznania. Widziałeś go?

Chłopak wyszedł z domu w poniedziałek rano i do tej pory nie wiadomo, co się z nim dzieje. Wielkopolska policja opublikowała jego zdjęcie i zwraca się z apelem o kontakt osób, które wiedzą, gdzie jest zaginiony.
Share
Zaginął 14-letni Jan Żabierek z Poznania. Widziałeś go?
Źródło: KWP w Poznaniu
d1d6uo4

Poszukiwany to 14-letni Jan Żabierek, który mieszka w Poznaniu. W poniedziałek, 27 lipca około godz. 7 wyszedł z domu i do tej chwili nie wiadomo, co się z nim dzieje, nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Wielkopolska policja opublikowała jego zdjęcie i rysopis. Zaginiony ma 175 cm wzrostu, 60 kg wagi, szczupłą budowę ciała, oczy koloru piwnego. W dniu zaginięcia był ubrany w koszulkę z krótkim rękawem koloru czerwonego z białym nadrukiem z przodu, niebieskie dżinsy, czerwone buty NIKE.

Chłopak nosi okulary z niebieskimi oprawkami, przy sobie może posiadać czerwoną walizkę. Nie ma przy sobie żadnych dokumentów, ani telefonu komórkowego.

- Osoby posiadające informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt pod numerami r telefonu 61- 84-146-11 lub 61-84-146-13 oraz na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 997 lub 112 – apeluje Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1d6uo4

Podziel się opinią

Share
d1d6uo4
d1d6uo4
Więcej tematów