Trwa ładowanie...
d408ggw

Zabójstwo w Strzyżynie. Znaleziono ciało mężczyzny

W Strzyżynie pod Słupskiem znaleziono zwłoki 57-letniego mężczyzny z sześcioma ranami kłutymi. Policja zatrzymała szwagra mężczyzny jako podejrzanego sprawcę zbrodni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała podejrzanego
Policja zatrzymała podejrzanego (WP.PL)
d408ggw

Jak poinformowała trójmiejska "Gazeta Wyborcza", do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Policjanci znaleźli ciało mężczyzny po informacji od mieszkańców. Leżał na ulicy nieopodal swojego domu w Strzyżynie. Miał sześć ran kłutych, w tym jedną w okolicach szyi.

– Wstępnie zostało wszczęte śledztwo o spowodowanie ciężkich obrażeń ciała ze skutkiem śmiertelnym – powiedział prok. Paweł Wnuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Słupsku. – Jest wytypowany sprawca tego przestępstwa, który został zatrzymany. Czynności z tą osobą zostaną przeprowadzone w niedzielę. Na sobotę natomiast zaplanowano sekcję zwłok zmarłego, której wyniki mają dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną śmierci i jakie narzędzie zostało użyte. Obecnie mamy do czynienia z kilkoma niespójnymi informacjami o okolicznościach śmierci. Sekcja może potwierdzić, że do śmierci przyczyniła się osoba trzecia i czy rany zostały zadane w sposób zamierzony bądź przypadkowy – dodał.

Zatrzymany mężczyzna to szwagier ofiary.

d408ggw

Podziel się opinią

Share

d408ggw

d408ggw
Więcej tematów