Trwa ładowanie...
d4j5n7n
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zablokowana S3 na kierunku ze Świebodzina do Międzyrzecza

Policja wstrzymała ruch na jezdni trasy S3, którą odbywa się ruch ze Świebodzina w kierunku Międzyrzecza (woj. lubuskie). W pobliżu węzła drogowego przy drugim z tych miast przewrócił się samochód dostawczy - poinformował Marcin Maludy z lubuskiej policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zablokowana S3 na kierunku ze Świebodzina do Międzyrzecza
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d4j5n7n

- Przewidujemy, że ruch w tym kierunku może być wstrzymany przez 2-3 godziny. Chcąc ominąć miejsce wypadku kierowcy powinni na węźle S3 Świebodzin Północ zjechać na dawaną drogę nr 3 i wrócić na trasę ekspresową w Międzyrzeczu - powiedział Maludy.

Z ustaleń policji wynika, że kierowca auta dostawczego nie opanował pojazdu podczas wyprzedzania, uderzył w barierę energochłonną, a następnie auto przewróciło się. Z samochodu wypadły przewożone nim puste butle do gazu. Kierowca nie doznał obrażeń. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

d4j5n7n

Podziel się opinią

Share

d4j5n7n

d4j5n7n
Więcej tematów