Zablokowana A4. Korki po wypadku koło Legnicy

Nieprzejezdna jest autostrada A4 w kierunku granicy z Niemcami. W zderzeniu dwóch tirów na szczęście nikt nie zginął, ale rozbite auta i rozsypany ładunek blokują jezdnię. Tworzą się ogromne korki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowcy powinni zjechać na drogę krajową nr 3
Kierowcy powinni zjechać na drogę krajową nr 3 (East News, Fot: Piotr Kamionka/REPORTER)
WP

Ciężarówki zderzyły się po godz. 10 na pasie w kierunku Zgorzelca na 90. km autostrady A4. W tym miejscu nie ma pobocza i rozbite auta całkowicie tarasują dwa pasy jezdni.

Jak poinformowała Magda Szumiata - rzeczniczka wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, kierowcy jadący od strony Śląska powinni omijać odcinek A4 między Wrocławiem i Legnicą. Utrudnienie potrwają do godz. 15.

WP

Portal gazetawroclawska.pl radzi, aby zjechać na drogę krajową nr 3, a następnie jechać drogą wojewódzką nr 364 w kierunku Złotoryi, gdzie jest węzeł autostradowy i możliwy powrót na A4.

google maps
Podziel się

To nie są jedyne problemy kierowców na trasach Dolnego Śląska.

Między węzłami Wrocław Zachód - Wrocław Lotnisko samochód osobowy uderzył w barierki. Korki tworzyły się w tym miejscu całe przedpołudnie. Rano - przez deszcz i kolizje - zablokowana była większość zjazdów z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a kierowcy stali w korkach dwa razy dłuższych niż w inne poniedziałki.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Nowe przepisy dla jeżdżących po autostradach

WP
WP
WP