Trwa ładowanie...
ycipk-2nwa93

Zabił narzeczoną i jej 3-letniego synka. Usłyszał wyrok

Artur K. we wrześniu 2018 roku zabił swoją 35-letnią narzeczoną Monikę oraz jej 3-letniego syna Oskara. Sąd Okręgowy w Warszawie skazał go na dożywocie z możliwością ubiegania się o warunkowe zwolnienie po 40 latach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabójca sam zgłosił się na policję
Zabójca sam zgłosił się na policję (Facebook.com)
ycipk-2nwa93

Do morderstwa doszło 8 września 2018 roku przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie. Tego dnia 41-letni Artur K. wyszedł na przepustkę z więzienia, gdzie odbywał 15-letni wyrok za zabójstwo poprzedniej partnerki. Mężczyzna podczas odbywania kary ponad 90 razy wychodził na przepustki i zaczął spotykać się z Moniką K. Ostatecznie para się zaręczyła.

Feralnego dnia K. udusił kobietę i jej 3-letniego syna gołymi rękami. Po dokonaniu zbrodni sam zgłosił się na policję. Obrońcy skazanego podkreślali, że w chwili popełnienia przestępstwa "nie był sobą", a jego zachowanie "może świadczyć o rozwijającej się chorobie psychicznej".

Sąd, zgodnie z wnioskiem prokuratury, skazał mężczyznę na dożywocie z możliwością ubiegania się o warunkowe zwolnienie po 40 latach. Dodatkowo skazany musi wypłacić 300 tys. złotych odszkodowania matce, siostrze i bratu Moniki K. oraz ojcu Oskara.

ycipk-2nwa93

Zobacz też: Oskarżenia pod adresem Tomasza Grodzkiego. "Moja rodzina nie znosi tego dobrze"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2nwa93

ycipk-2nwa93
ycipk-2nwa93