Trwa ładowanie...

Zabił 9-latka, nagranie umieścił w sieci. 19-latek zatrzymany

Marcel Heße, 19-letni morderca z Niemiec został zatrzymany przez policję. Poszukiwany za zabójstwo 9-letniego chłopca mężczyzna miał zatrzymać się w jednym z lokali gastronomicznych i poprosić obsługę, by wezwała policję.

Share
Zabił 9-latka, nagranie umieścił w sieci. 19-latek zatrzymany
Źródło: Policja
d2shg93

"Proszę wezwać policję! Szukają mnie" - miał powiedzieć Marcel Heße, podejrzany o zabójstwo 19-latek. Mężczyzna miał zadać ciosy nożem 9-letniemu chłopcu, całe zdarzenie nagrać, a wideo umieścić w szyfrowanej sieci. Zwłoki jego ofiary znaleziono w poniedziałek w piwnicy domu w niemieckim mieście Herne.

O zatrzymaniu mordercy policja z Nadrenii Północnej-Westfalii poinformowała ok. godziny 23:15 w czwartek. Potwierdziła, że zatrzymany został zidentyfikowany jako Marcel Heße.

d2shg93

Informację o możliwości dokonania przestępstwa poinformował użytkownik szyfrowanej sieci, tzw. darknetu, który zobaczył nagranie z udziałem Marcela Heße. Na wideo miały być widoczne szczegóły zbrodni, w tym ciało 9-letniej ofiary i zakrwawione dłonie mordercy.

Zawiadomione służby odnalazły ciało chłopca i rozpoczęły obławę. Prosiły o pomoc w ustaleniu miejscu pobytu sprawcy, jednocześnie przestrzegając przed próbą kontaktu z Marcelem. Ostrzegano, że może być uzbrojony i niebezpieczny.

d2shg93

Podziel się opinią

Share
d2shg93
d2shg93
Więcej tematów