Trwa ładowanie...
daw1h33
bank pekao
01-02-2008 08:00

Z TVN do Banku Pekao


Od 1 lutego 2008 roku rzecznikiem prasowym i dyrektorem biura
prasowego Banku Pekao SA będzie Arkadiusz Mierzwa, do niedawna
reporter i prezenter w TVN24 i TVN CNBC Biznes.

daw1h33
daw1h33

Zastąpi na tym stanowisku Roberta Morenia, który objął stanowisko dyrektora zarządzającego departamentu komunikacji korporacyjnej, w skład którego wchodzi biuro prasowe.

Arkadiusz Mierzwa do Banku Pekao przychodzi z Grupy TVN. Od maja 2003 roku był reporterem redakcji biznesowej TVN24, współtworząc programy "Bilans", "Fakty, Ludzie, Pieniądze" i "Ostatnie Piętro". Od sierpnia 2007 roku również reporter i prezenter w TVN CNBC Biznes, gdzie współtworzył i prowadził m. in. Magazyn "Praca".

Arkadiusz Mierzwa jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Ośrodka Studiów Amerykańskich na tej samej uczelni. Na swoim koncie ma staż dziennikarski odbyty w centrali CNN w Atlancie oraz praktyki studenckie w Stanach Zjednoczonych oraz Holandii.

Robert Moreń jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (geografia ekonomiczna) i Oklahoma State University (mass communication). Przez dziesięć lat był dziennikarzem prasowym i telewizyjnym (m.in. Życie Warszawy i TVN). Publikował w USAToday i Polityce. W 1993 r. otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i German Marshall Fund za najlepszy debiut dziennikarski.

daw1h33
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daw1h33
Więcej tematów