Trwa ładowanie...
dfqlm2x

Z poświęceniem ratował ludzi. Teraz sam potrzebuje pomocy

Trzyletni labrador Sajgon uratował wiele osób. Razem ze swoim opiekunem ofiarnie służył w Krapkowickiej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej. Niestety, kontuzja uniemożliwia mu dalsze pomaganie ludziom. Teraz on sam potrzebuje ich pomocy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzyletni labrador Sajgon, pies ratownik, potrzebuje pomocy
Trzyletni labrador Sajgon, pies ratownik, potrzebuje pomocy (facebook.com)
dfqlm2x

Trzyletni labrador Sajgon na co dzień z oddaniem służył w Krapkowickiej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej. Jego misję przerwała jednak kontuzja. Pies musi przejść skomplikowany zabieg, a potem długą rehabilitację. Problemem są, niestety, pieniądze - informuje polsatnews.pl.

Zobacz także: Pożar w kamienicy w Łodzi. Pies uratował swojego pana, sam zginął

Koszty leczenia zwierzęcia w takiej sytuacji musi zazwyczaj pokryć opiekun. Niestety, Arkadiusza Jazłowieckiego, który opiekuje się i pracuje na co dzień z Sajgonem, nie stać na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji psa. Poprosił więc o pomoc internautów.

Koszt zabiegu, który ma zostać przeprowadzony w czeskiej klinice weterynaryjnej, został wyceniony na 4 tysiące złotych. Opiekun liczył na to, że uda się zebrać ok. 5 tysięcy złotych. Ta kwota umożliwiłaby nie tylko opłacenie kosztów operacji, ale także transportu psa. Ofiarność internautów okazała się jednak zaskakująca. W ciagu niespełna doby udało się zgromadzić ponad 11 tys. złotych.

dfqlm2x

Zobacz także: Piła. Pijana kobieta kopała psa w centrum miasta. Ma zarzuty

- Zaskoczenie ogromne, ponieważ ja sobie wyznaczyłem kwotę, żeby chociaż mieć na pierwszą wizytę. To będą zabiegi, to będzie fizjoterapia, ja nie wiem, ile to może ostatecznie kosztować - powiedział polsatnews.pl opiekun Sajgona.

Źródło: polsatnews.pl

dfqlm2x

Podziel się opinią

Share

dfqlm2x

dfqlm2x
Więcej tematów