Trwa ładowanie...
ycipk-32s9r6

Z PiS przeszedł do PO. Internauci bezlitośni dla Kazimierza Ujazdowskiego i Platformy

"Polityczny Judasz", "koń trojański", "pasuje jak pięść do oka" - piszą internauci. Krytykują Kazimierza Ujazdowskiego, a Platforma Obywatelska właśnie go wyróżniła. Został nowym członkiem Gabinetu Cieni i kandydatem PO na prezydenta Wrocławia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Schetynę decyzję ogłosił we wtorek
Grzegorz Schetynę decyzję ogłosił we wtorek (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
ycipk-32s9r6

Czy PO już żałuje swojej decyzji? Sporej części internautów nie spodobał się wybór Ujazdowskiego na członka Gabinetu Cieni i kandydata na prezydenta Wrocławia. Wyrazili to dosadnie.

Przypomnijmy, że Grzegorz Schetyna poinformował o tej decyzji we wtorek rano. - Przychodzi taki czas, w którym ludzie, którzy kochają Polskę, mają wspólne diagnozy i wspólnie myślą o przyszłości Polski, zaczynają współpracować - tłumaczył.

Ujazdowski dał się zapamiętać jako polityk, który odchodzi i wraca do PiS. W styczniu 2017 roku po raz drugi opuścił szeregi tej partii. Użytkownicy Twittera o tym nie zapomnieli.

ycipk-32s9r6

Zobacz także: Michał Dworczyk: my jesteśmy jedną drużyną

"Przecież to koń trojański prezesa" - ocenił jeden z internautów Kolejny podkreślił, że polityk pasuje do opozycji jak "pięść do oka". Pojawiły się też komentarze dot. strategii PO: "PiS PiS-em zwalczaj" czy "głosując na PO, głosujesz na PiS".

ycipk-32s9r6

Współpraca Ujazdowskiego z PO to dla niektórych użytkowników Twittera "ulga dla prawych". Inni nazwali go "śliskim" i "Judaszem".

Nie wszyscy szydzą z Ujazdowskiego

ycipk-32s9r6

Pojawiły się też pozytywne komentarze. Niektórzy internauci są zdania, że wybór Ujazdowskiego na kandydata na prezydenta Wrocławia zapewni PO wygraną.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32s9r6

ycipk-32s9r6
ycipk-32s9r6