Trwa ładowanie...

Youtuber transmitował swoją śmierć. Ukąsiła go czarna mamba

31-letni Arslan Valeev jest znanym rosyjskim blogerem, który wraz z żoną prowadził kanał dotyczący hodowli kotów i węży. Załamany rozpadem swojego małżeństwa Valeev dał się ukąsić czarnej mambie. Jego śmierć oglądały setki tysięcy widzów.

Share
Youtuber transmitował swoją śmierć. Ukąsiła go czarna mamba
Źródło: Youtube.com
d40l4sz

Katerina „Katya” Pyatyzhkina - wspólptwórczyni kanału o zwierzętach - postanowiła odejść od męża z powodu rzekomej przemocy domowej. W akcie rozpaczy Arslan dał się ukąsić czarnej mambie.

Zaraz po tym jak został ugryziony, rozpoczął nagrywanie na żywo. Setki tysięcy fanów oglądało wstrząsającą transmisję śmierci youtubera. Mężczyzna pokazał do kamery ślad po ukąszeniu i rozpaczliwie prosił o poinformowanie żony, że ją kocha.

d40l4sz

Na nagraniu widać, jak kończyny Arslana drętwieją. W końcu mężczyzna wychodzi z kadru. Jeden z widzów zawiadomił służby ratunkowe o tragicznej transmisji. Karetka nie zdążyła jednak na czas, a mężczyzna zmarł.

Arslan i "Katya" pochodzą z Petersburga. W lokalnych mediach pojawiały się doniesienia o rozstaniu pary. 31-latek miał dopuścić się przemocy wobec żony. Kobieta wniosła jednak pozew o rozwód.

d40l4sz

Podziel się opinią

Share
d40l4sz
d40l4sz
Więcej tematów