Trwa ładowanie...

Youtuber stracił dom w kalifornijskim pożarze Camp Fire. Jego kot przetrwał kataklizm

Youtuber Hamish Patterson stracił swój dom w wyniku ostatniego kalifornijskiego pożaru Camp Fire. Okazało się, że jego kot Mike cudem przeżył kataklizm

Youtuber stracił dom w kalifornijskim pożarze Camp Fire. Jego kot przetrwał kataklizmŹródło: youtube.com
d30hdm9
d30hdm9

Hamish Patterson, youtuber i aktor, stracił swój cały dobytek w ostatnim pożarze Camp Fire w Kaliforni. Był również przekonany, że musiał na dobre pożegnać się ze swoim kotem o imieniu Mike. Zwierzę zaginęło podczas ewakuacji z rejonów dotkniętych kataklizmem.

Jak się okazało, czarny kot potrafił sobie poradzić w tak dramatycznej sytuacji. Na umieszczonym przez rodzinę Pattersonów filmie, widać efekty zniszczeń, jakie wywołał pożar.

"Mój kotek przetrwał to. Zawsze wiedziałem, że jesteś najlepszym kotem. Bierzemy cię do nowego domu" – powiedział wzruszony Hamish Patterson.

Właściciel nie wie, w jaki sposób Mike przetrwał kataklizm. Nadal jest zdumiony jak jego kot przeżył dziewięć dni w samotności.

d30hdm9

"Sąsiedzi, którzy wrócili na swoją posesję trochę wcześniej ode mnie, po informowali mnie, że prawdopodobnie widzieli Mike. Zostawili mu trochę jedzenia" - stwierdził youtuber.

Skutki ostatniego pożaru Camp Fire są bardzo tragiczne. Żywioł zostawił po sobie 80 ofiar, a 1300 osób uznaje się za zaginione. Ze względu na katastrofę, wiele zwierząt straciło życie.

d30hdm9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30hdm9
Więcej tematów